Jarní velikonoční soustředění u Chlumu u Třeboně

Letos po roční pauze opět organizujeme společné jarní soustředění. Smyslem je trochu se rozběhat před jarní orienťáckou sezonou, která snad již letos bude, pro menší děti a nováčky to bude o představení nebo zopakování základních orienťáckých dovedností. Letos jsme vybrali krásné terény v jižních Čechách u Chlumu u Třeboně nedaleko hranice s Rakouskem. Ubytování bude v penzionu Medenice, běhat budeme v lesích kolem až k hranici (a pokud covidová situace dovolí, tak i dál 🙂 )

 

Termín: pátek 15.4. - pondělí 18.4. (velikonoční pondělí).

Doprava: Odjezd pravděpodobně v pátek 15.4.2022 ráno, bude-li zájem, můžeme zajistit i společnou dopravu.

Místo: penzion Medenice, Staňkov u Chlumu u Třeboně

Stravování: bude zajištěna plná penze: snídaně-svačina-oběd-svačina-večeře

Cena: cca 1500Kč + doprava, ještě doplníme. Dětem s "plným členstvím" a sportovním talentům (licence A, B) oddíl přispěje víc než ostatním.

Program: dva tréninky denně + večerní program spojený s OB. V neděli též probíhá příprava na pondělní pomlázku, na kterou nezapomínáme.

Pro koho je soustředění určeno: pro všechny, kteří jsou v oddílu a chtějí letos závodit. Půjde o sportovní soustředění, na své si přijdou děti i dospělí, zkušení i začátečníci.

Letošní kapacita je omezená na 50 účastníků. Nenaplníme-li kapacitu členy oddílu, mohou se přidat i rodiče, kteří by si chtěli k orienťáku též přičuchnout.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Soustředění. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.