Členství 2022

Jako každý rok je potřeba  registrovat členy v Českém svazu orientačních sportů (abyste mohli běhat závody).  Tohle je tradičně aktivita, u které požadujeme vaši aktivní účast - a to do konce února. Čtěte tedy dál:

Budeme potřebovat, abyste se identifikovali s jednou skupinou/kategorií, které jsou níže popsány, a v našich Přihláškách se přihlásili. Je tam vytvořen virtuální závod, oranžově podbarvený, s názvem "členství 2022".

Druhy členství a pravidla budou v roce 2022 již opět stejná jako v předkovidové době.

Hlavním naším cílem je přivést děti k orienťáku na trochu sportovní úrovni - na tuto skupinu zaměřujeme naše tréninky a jiné aktivity. Máme ale i členství pro všechny ostatní, ať už děti nebo dospěláky, kteří chtějí běhat orienťák za Říčany a využívat servisu, který jim můžeme poskytnout při přihlašování na závody atd. A pak případně potřebujeme i vědět, že letos běhat nechcete nebo že úplně končíte a o orienťáku už nechcete ani slyšet.

Tedy v Přihláškách volte z následujících 4 kategorií:

1.    Plné členství = jsem dítě, na jaře budu chodit na tréninky a budu jezdit na závody: cena 2000 na pololetí (tedy nyní do letních prázdnin), v ceně je registrace do ČSOS, veškeré startovné na oblastních a celostátních závodech zdarma, příspěvek na oddílová soustředění a společné akce.

2.    Jen závody = jsem dospělý nebo jsem dítě, ale bohužel nemohu chodit na tréninky (ani do tělocvičny, ani do lesa), ale chci jezdit na závody a případně na soustředění. Cena 400 Kč za rok, v ceně je registrace do ČSOS, možnost účasti na soustředěních a společných akcích.

Cena za členství, stejně jako všechny další platby oddílu, budou strženy z clearingového účtu daného člena ke konci února, ke stejnému datu bude provedena registrace v ČSOS.

I vy, kdo již nechcete být členem a s orienťákem končíte, nebo prostě jen chcete letos odpočívat, vyberte prosím příslušnou "kategorii" :

3. Letos nic = Jestli jen nebudete mít letos čas na to jezdit na závody, ale plánujete se třeba příští rok vrátit, nebudeme vás rušit ze systémů a odhlašovat na svazu OB, ale letos nic platit nemusíte.

4. Končím s OB = Jestliže chcete opravdu končit a vracet se již nechcete, bude nutné vyrovnat clearingový účet (případně vám přeplatek zašleme), pak vás v souladu s GDPR ze systému smažeme. Ale i o tom potřebujeme vědět.

Jo, a malé děti do 7mi let, které ještě nezávodí, registrujeme zdarma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Tréninky, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.