Apríl se vším všudy

Před týdnem krásných dvacet stupňů vystřídalo o víkendu ukázkové aprílové počasí. A tak se většina z nás vydala na téměř domácí závod ve Struhařově auty místo původně naplánovanými koly.Nejdříve byl na programu Český pohár, žebříček A, kterého se zúčastnily holky Ema, Laura a Adélka. My ostatní jsme se pak odpoledne vypravili na oblastní žebříček. Chumelení střídalo ostré slunce, mokrá parkovací louka se postupně měnila v bahniště a úsměvy před startem se měnily v nechápavé výrazy v cíli. S pěknými, ale velmi těžkými tratěmi měla většina z nás (já tedy rozhodně) co dělat. O jejich náročnosti výmluvně hovoří celkový počet disků – více než padesát. Je zajímavé, že hoši/muži diskli výrazně častěji, než dívky/ženy…možná by to stálo za rozbor 😊

A jak jsme si vedli? V celostátní konkurenci se naše holky neztratily. Adélka 25. v D16, v D18 pak Ema na skvělém 5. místě a Laura 34.

V odpoledním oblastním žebříčku pak v D10F krásné 7. místo Valča K., D12  3. místo Zuzka H., D18 4.místo Bára K., D35 4. místo Iva Č. (ze 66 startujících!), H21L 5. místo Míra S., H21K 3.místo Vilém R..

Teď nás čeká oddílové velikonoční soustředění a pak hurá na další závody.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.