Soustředění Doksy 2016

Soustředění je za námi. Myslím, že se vydařilo. Určitě se teď roztrhne pytel s mnoha články, komentáři, analýzami, fotkami a filmy. Abyste měli o čem diskutovat a co analyzovat, níže najdete seznam, mapy a výsledky tréninků, které jsme absolvovali.

Pátek

V pátek dopoledne byla jen asi hodinka, takže menší děti mapovaly areál, zatímco starší se byly proběhnout na krátkém scorelaufu. Čas jsme neměřili.

Odpoledne byl kombotech, který jsme dostali již připravený od spřáteleného oddílu OK Dobříš. Tratě H10, H12 a T5. Výsledky jsou zde.

Po večeři jsme ještě zopakovali přednášku o postupech... mnozí to viděli už po několikáté, takže raději odešli na Košíkovu přednášku o sprintech a middle 🙂

Sobota

V sobotu dopoledne jsme měli paměťák pro kategorie HD12 a starší. Zde je příklad, jak vypadala mapa na kontrole. Mladší děti měly krátký závod. Výsledky jsou opět zde.

Odpoledne byl sprint v areálu - společně a proti oddílům DOR a VSP. Mapa zde, výsledky zde.

Před večeří se konalo historicky třetí klání ve steeplechess. Kdo neví, co že je steeplechess, může si počíst zde. Letos jsme přidali i steeplepiškvorky, takže si zaběhaly i děti, které šachy neumí.

Po večeři pak následovaly hry a poznávačky - výsledky zde.

Neděle

V neděli dopoledne jsme použili vrstevnicový trenink od oddílu USK Praha... jak to vypadalo můžete vidět zde.

Odpoledne pak byl Mikro-OB pro HD10, HD12, HD14 a dospěláky (v jejich kategorii vůbec neseděla mapa v nejvýchodnějších pasážích, takže čas jsme neměřili). Mapa se všemi variantami kontrol je zde, časy zde. Od časů jsme ale odečetli jednu minutu tomu, kdo udělal na hrazdě výmyk... bohužel dětí nebylo moc ❗ Hlavně jsem ale závodníky seřadili podle počtu chyb. Počty chyb už nemohu najít... ale vyhráli Týnka, Štěpán a Vilda.

A po setmění se běžel nočák - pro nejmladší v areálu, pro starší v lese. Výsledky budou někde na fotce, psali jsme je jen ručně... nicméně vyhráli Vilda s Vojtou 🙂

Pondělí

Někteří si zaběhali i s pomlázkou nebo před pomlázkou, všichni jsme se pak ale účastnili společného štafetového utkání mezi USK Praha, OK Dobříš a OB Říčany, které připravili trenéři z USK. Byla super závodní atmosféra. A výsledky jsou pro Říčany více než dobré - koukněte zde.

Na sezonu 2016 jsme tedy připraveni snad dobře... teď stačí už jen jezdit na závody, abychom tuhle super formu prodali 🙂

IMG_2872

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Soustředění. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.